Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Sobota, 08.08.2020

Dyżury radnych RMT


VIII kadencja (2018-2023)

W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, W CELU OGRANICZENIA ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAVIRUSA COVID-19 WSZYSTKIE DYŻURY RADNYCH ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.


Dyżur Przewodniczącego RMT Marcina Czyżniewskiego

każdy wtorek w godz. 9.00 - 10.00
Urząd Miasta Torunia, II p. pokój nr 45
po wcześniejszym umówieniu się osobiście lub tel. 56 61 18 727


Dyżury w Urzędzie Miasta Torunia - parter, pokój radnego - nr 9

16.06.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00-16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00;

09.06.2020r.
dyżur pełni radny: Witold Waczyński – 14.00 – 15.00; Józef Wierniewski – 15.00 – 16.00

19.05.2020r.
dyżur pełni radny: Wojciech Klabun – 14.00 - 15.00; Margareta Skerska-Roman – 16.00 – 18.00; Bartosz Szymanski – 16.00 – 18.00

12.05.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Dariusz Mądrzejewski – 16.00-17.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

05.05.2020r
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Witold Waczyński – 14.00-15.00;

28.04.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

21.04.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

14.04.2020r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając, Jan Ząbik – 14.00 – 16.00, Witold Waczyński – 14.00 – 15.00

07.04.2020r.

dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00

31.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając i Jan Ząbik – 14.00-16.00

24.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak – 14.00-15.00; Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Margareta Skerska-Roman i Bartosz Szymanski – 16.00-18.00

17.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

12.03.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

10.03.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

03.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

25.02.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

18.02.2020r.
dyżur pełni radny: Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

13.02.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

11.02.2020r
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

28.01.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

21.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Margareta Skerska-Roman i Bartosz Szymanski – 16.00-18.00

14.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

09.01.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

07.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

18.12.2019r.
dyżur pełni radna: Katarzyna Chłopecka - 12.30 - 13.30

16.12.2019r. (poniedziałek)
dyżur pełni radny: Adrian Mól - 15.00-16.00

10.12.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

3.12.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski - 16.00 - 18.00, Wojciech Klabun – 15.00-16.00, Jacek Krzyżaniak - 14.00 - 15.00

26.11.2019r. godz. 14.00-18.00

dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz, Bartłomiej Jóźwiak od godz. 15.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

19.11.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Józef Wierniewski, Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – 17.00-18.00, Kamila Beszczyńska – 14.30-16.00, Jarosław Beszczyński – 14.00-15.00

18.11.2019r. (poniedziałek)
dyżur pełni radny: Adrian Mól - 15.00-16.00

14.11.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 14.00 – 15.00

5.11.2019r., godz. 14.00 – 16.00

dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Wojciech Klabun – 15.00 – 16.00
 
29.10.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.10.2019r., godz. 16.00-18.00

dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

15.10.2019r.
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak - godz. 15.00 – 16.00

10.10.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska –godz. 15.00 – 16.00

8.10.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

2.10.2019r. (środa)
dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz - 15.00-17.00, Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

1.10.2019r. godz. 16.00-18.00;
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński – godz. 14.00-16.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00-16.00

24.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Józef Wierniewsk – godz. 15.00-16.00

17.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski – godz. 16.00-17.00, Jacek Krzyżaniak – godz. 15.00-16.00

12.09.2019r. (czwartek) godz. 15.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Dagmara Tuszyńska, Bartłomiej Jóźwiak

10.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

4.09.2019r. (środa),
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - godz. 16.00 – 17.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

3.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

27.08.2019r.
dyżur pełnią radne: Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

20.08.2019r., godz. 15.-00 – 16.00
dyżur pełnią radny: Dariusz Mądrzejewski

16.08.2019r. (piątek)
dyżur pełni radna: Katarzyna Czhłopecka – godz. godz. 8.00 – 9.00

13.08.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

7.08.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00

6.08.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

30.07.2019r., godz. 14.00 – 15.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

23.07.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

16.07.2019r.

dyżur pełni radny: Dariusz Mądrzejewski - godz. 15.00 – 16.00

11.07.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

3.07.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

2.07.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

25.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

19.06.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak – 14.00 – 15.00

18.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Piotr Lenkiewicz – godz. godz. 15.00 – 16.00

13.06.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

11.06.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

5.06.2019r. (środa)
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

9.05.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

30.04.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

23.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając, Jan Ząbik

11.04.2019r. (czwartek)

dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

9.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

3.04.2019r. (środa)

dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

2.04.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

26.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

19.03.2019r. godz. 15.00-16.00

dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski, Bartłomiej Jóźwiak

14.03.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz, Sławomir Kruszkowski

6.03.2019r. (środa), godz. 16.00 – 17.00
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz, Jacek Krzyżaniak

5.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

26.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska, Jarosław Beszczyński

19.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

14.02.2019r. (czwartek)
dyżur pełnią radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.02.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

6.02.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00

5.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

29.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.01.2019r.

dyżur pełni radny: Witold Waczyński

15.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak, Maciej Krużewski

08.01.2019r.
dyżur pełni radny: Wojciech Klabun


Dyżury poza Urzędem Miasta Torunia


Beszczyńska Kamila

- Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gagarina 36 (pok. n-lski) - I wtorek m-ca - 9.00 – 10.00.

Beszczyński Jarosław
- po indywidualnym telefonicznym umówieniu: tel. 664 780 638

Gulewski Paweł

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II wtorek m-ca, co drugi miesiąc począwszy od lutego - 16.30 – 17.30.

Hartwich Jakub
- Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Targowa 17 - 30 października 2019 r., godz. 13.00-14.00.

Jakubaszek Michał
- Kancelaria Adwokacka, ul. Jagiellońska 25A/5 - I poniedziałek m-ca - godz. 18.00 - 19.00 po wcześniejszym umówieniu się osobiście lub tel. 607 636 486. Dyżury w innych terminach i miejscu możliwe są po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Klabun Wojciech
- Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Paderewskiego 5/11 - I poniedziałek m-ca - 16.00 – 17.00.

Kruszkowski Sławomir
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Kosynierów Kościuszkowski 6 - II czwartek m-ca (począwszy od lutego) 17.00 – 18.00.

Krużewski Maciej
7 marca  – SP6 - sobota,  godz.12-13
4 kwietnia – SP2 - sobota,  godz.12-13
9 maja  – SP16 - sobota,  godz.12-13
6 czerwca – SP35 - sobota,  godz.12-13
Lipiec, sierpień – kontakt mailowy: m.kruzewski@um.torun.pl
5 września  – SP6 - sobota,  godz.12-13
3 października  – SP2 - sobota,  godz.12-13
7 listopada  – SP16 - sobota,  godz.12-13
5 grudnia – SP35 - sobota,  godz.12-13

Krzyżaniak Jacek
- Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rzepakowa 7/9 - I poniedziałek miesiąca - 17.30

Mądrzejewski Dariusz
- Biuro Poselskie Porozumienia, ul. Podmurna 20 - I poniedziałek miesiąca - 16.00 – 18.00.

Margareta Skerska-Roman

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II - 8 marca 2019 r. (piątek) - 16.30 – 17.30.

Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: Radni
Data wytworzenia: 07-09-2010
Kto opublikował: Beata Czerwonka
Data publikacji: 00-00-0000 00:00:00
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 12-03-2020 13:35:22
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt