Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Czwartek, 21.06.2018

Liczba wejść na stronę: 8450




Dyżury Rad Okręgów

(jednostek pomocniczych gminy)


V kadencja 2016 - 2020


Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 grudnia 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 grudnia 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
19 listopada 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 listopada 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
15 października 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 października 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
24 września 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 września 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
3 września 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
16 lipca 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
25 czerwca 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
18 czerwca 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 czerwca 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 czerwca 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
22 maja 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. G. Morcinka 13

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
14 maja 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
14 maja 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 maja 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
23 kwietnia 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
23 kwietnia 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
23 kwietnia 2018r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 kwietnia 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
9 kwietnia 2018r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
19 marca 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 marca 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
26 lutego 2018r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

19 lutego 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie

13 lutego 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
1 lutego 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
30 stycznia 2018r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

22 stycznia 2018r., godz. 18.30
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
9 stycznia 2018r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice

18 grudnia 2017r., godz. 18.15
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 grudnia 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

11 grudnia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
4 grudnia 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
4 grudnia 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 listopada 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
20 listopada 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 listopada 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
7 listopada 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 listopada 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
12 października 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 października 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
9 października 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 października 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
29 września 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
25 września 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 września 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
4 września 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
4 września 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
4 września 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lipca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
19 czerwca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
19 czerwca 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
13 czerwca 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 czerwca 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
5 czerwca 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
5 czerwca 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
15 maja 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
9 maja 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
8 maja 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
8 maja 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
24 kwietnia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
24 kwietnia 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
11 kwietnia 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 kwietnia 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
3 kwietnia 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
22 marca 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

20 marca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
18 marca 2017r., godz. 10.00 - 13.00 - dyżur dla mieszkańców - projekty do budżetu partycypacyjnego
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
14 marca 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 marca 2017r., godz. 17.30
Gimnazjum Nr 21, ul. G. Morcinka 13

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 marca 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 lutego 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
20 lutego 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 lutego 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
13 lutego 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
6 lutego 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

23 stycznia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak

10 stycznia 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 stycznia 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
9 stycznia 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
13 grudnia 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 grudnia 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 3 Rudak

7 grudnia 2016r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32



IV kadencja 2012 - 2016




Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 listopada 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

7 listopada 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
25 października 2016r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
11 października 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
3 października 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 14, ul. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

3 października 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30 - 20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 września 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 września 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 września 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin

5 września 2016r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 sierpnia 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
4 lipca 2016r., godz. 18.00
salka parafialna przy kościele, ul. Włocławska 256

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 lipca 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

30 czerwca 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
15 czerwca 2016r., dyżur członków Rady - godz. 18.00, spotkanie RO - godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 czerwca 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 czerwca 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
7 czerwca 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 czerwca 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
11 maja 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 maja 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
2 maja 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 kwietnia 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 kwietnia 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
11 kwietnia 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 kwietnia 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
4 kwietnia 2016r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
23 marca 2016r., dyżur członków Rady - godz. 17.30, spotkanie RO - godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 marca 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 marca 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

7 marca 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 lutego 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
9 lutego 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 lutego 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
1 lutego 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
21 stycznia 2016r., dyżur członków Rady - godz. 17.30, spotkanie RO - godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 stycznia 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 stycznia 2016r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 26, ul. Fałata 88/90

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 stycznia 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
16 grudnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 grudnia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 grudnia 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
7 grudnia 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
23 listopada 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 listopada 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 grudnia 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 grudnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 listopada 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
7 listopada 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 listopada 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
2 listopada 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 października 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 października 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 października 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
12 października 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
5 października 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

5 października 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
15 września 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
14 września 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 września 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 września 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 września 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 września 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
7 września 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
31 sierpnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

3 sierpnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
16 lipca 2015r., godz. 17.30 dyżur dla mieszkańców, godz. 18.00 spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 lipca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa
1 lipca 2015r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
30 czerwca 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
29 czerwca 2015r., godz. 18.00
sala parafialna przy kościele, ul. Włocławska 256

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
29 czerwca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 czerwca 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
8 czerwca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
8 czerwca 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
8 czerwca 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 czerwca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
28 maja 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

13 maja 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 maja 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
11 maja 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

4 maja 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 maja 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
4 maja 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
21 kwietnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 kwietnia 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
13 kwietnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
13 kwietnia 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
13 kwietnia 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

8 kwietnia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa
19 marca 2015r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

11 marca 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
10 marca 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 marca 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
9 marca 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

2 marca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 marca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
2 marca 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
2 marca 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lutego 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
11 lutego 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

2 lutego 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 lutego 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
26 stycznia 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 stycznia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
12 stycznia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 stycznia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 stycznia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
10 grudnia 2014r., godz. 18.00
Świetlica środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 grudnia 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 grudnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
1 grudnia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
26 listopada 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 listopada 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
17 listopada 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
3 listopada 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 listopada2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 listopada 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
27 października 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 października 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 października 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 października 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
29 września 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
15 września 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

9 września 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49, sala stołówkowa

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 września 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
1 września 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 września 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
25 sierpnia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 sierpnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz

24 lipca 2014r. godz. 17.30 - dyżur, godz. 18.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 lipca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
30 czerwca 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
16 czerwca 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 czerwca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 czerwca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
2 czerwca 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
26 maja 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
26 maja 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
12 maja 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 maja 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

5 maja 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 maja 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
5 maja 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

28 kwietnia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa

24 kwietnia 2014r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 kwietnia 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 kwietnia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 kwietnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

7 kwietnia 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 marca 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
24 marca 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
11 marca 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
10 marca 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

5 marca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

3 marca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 marca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
3 marca 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
27 lutego 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
25 lutego 2014r., godz. 17.30
Gimnazjum Nr 21, ul. Morcinka 13

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 lutego 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lutego 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie

11 lutego 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 22, ul. Fałata 88/90

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 lutego 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 lutego 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 lutego 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

3 lutego 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
27 stycznia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
24 stycznia 2014r., godz. 16.30 - dyżur, godz. 17.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 stycznia 2014r., godz. 17.30 Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 stycznia 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
13 stycznia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

13 stycznia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
13 stycznia 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

13 stycznia 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79




Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: RO Nr 6
Data wytworzenia: 12-10-2011
Kto opublikował: Beata Czerwonka
Data publikacji: 12-10-2011
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 14-06-2018
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt