Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Poniedziałek, 06.02.2023

Liczba wejść na stronę: 74815

Skarbnik Miasta


Aneta Pietrzak
Skarbnik Miasta Torunia

aneta_pietrzak_2022_220_01.jpgJest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1995 roku uzyskała tytuł magistra, a w 2010 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami publicznymi (UMK).

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach związanych z prowadzeniem finansów samorządowych, zarówno na szczeblu jednostek gminnych (w latach 1996-2013 pracowała jako główna księgowa w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Toruniu), ale także na stanowiskach bezpośrednio związanych z finansami Gminy Miasta Toruń - od lipca 2013 r. jako dyrektor Wydziału Budżetu i Planowania Finansowego, Wydziału Planowania i Nadzoru Finansowego oraz Wydziału Budżetu (do czasu objęcia funkcji skarbnika).

Urzędowanie na stanowisku Skarbnika Miasta Torunia rozpoczęła 1 lutego 2022 r. Podkreśla, że jest to największe wyzwanie w jej dotychczasowej karierze zawodowej.

Prywatnie pani skarbnik ma dwoje dzieci: córkę Karolinę i syna Piotra, lubi wycieczki rowerowe, spacery z psem i eksperymenty kulinarne.
funkcja: Skarbnik Miasta Torunia
adres: Toruń, ul. Wały gen. Sikorskiego 8
nr pokoju: 5
telefon: 56 611 85 72
fax: 56 611 88 03
e-mail: aneta.pietrzak@um.torun.pl
nadzorowane komórki urzędu: Wydział Podatków i Windykacji
Wydział Budżetu
Wydział Księgowości
Biuro Analiz i Nadzoru
dyżury: Skarbnik Miasta Torunia przyjmuje mieszkańców w zakresie skarg i wniosków - codziennie od godziny 13.00, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A