Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Wtorek, 23.10.2018
 

   

Pracownicy UMT


Michał Rzymyszkiewicz
Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych.Urodził się 25 marca 1987 roku w Toruniu i od zawsze jest związany z naszym Miastem.

Do toruńskiej Rady Miasta wybrany z osiedli: Staromiejskie, Chełmińskie, Koniuchy i Wrzosy. Startował z listy Platformy Obywatelskiej, uzyskując 1905 głosów poparcia.

Jest absolwentem V LO w Toruniu. Na toruńskim UMK uzyskał tytuł licencjata po napisaniu i obronie pracy na temat wykonywania mandatu radnego. Następnie, po napisaniu pracy magisterskiej dotyczącej statusu prawnego prezydenta miasta, na kierunku Administracja (UMK), uzyskał tytuł magistra.

Jest współzałożycielem i pierwszym przewodniczącym Stowarzyszenia Aktywny Toruń, którego główną działalnością jest organizowanie turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, a także organizacja koncertów charytatywnych. Pełnił funkcję przewodniczącego toruńskiego koła Stowarzyszenia Młodzi Demokraci, z którego inicjatywy w Toruniu została reaktywowana Młodzieżowa Rada Miasta.

Patronuje rozgrywkom Futbol Arena i Playarena, lidze w której regularnie gra kilkadziesiąt amatorskich drużyn piłkarskich.

Od zawsze interesuje się sportem. Kibicuje toruńskim drużynom, a przede wszystkim FC Toruń, Twardym Piernikom i KS Toruń. Regularnie gra w piłkę nożną i jeździ na rowerze. Przez 6 lat reprezentował Toruński Klub Motorowy w zawodach kartingowych. W 2004 roku zdobył tytuł indywidualnego Mistrza Polski i zakończył starty.

Strona internetowa:www.michalrzymyszkiewicz.pl
funkcja: Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych.
klub radnych: Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP
adres: ul. Wały Gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń
e-mail: m.rzymyszkiewicz@um.torun.pl
członek komisji RMT: Komisja Oświaty, Sportu i Turystyki
Komisja Gospodarki Komunalnej, Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych
Komisja Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska

powrót

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A